Gönderim ve Teslimat

 

 

Modelde.com internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti, Yurtiçi Kargo firması tarafından Türkiye'nin tüm illerine sunulmaktadır.

 

Yut dışı alışverişlerin kargo hizmeti ise TNT kargo firması tarafından sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak için Yurt Dışı Gönderim linkine giriş yapabilirsiniz.

 

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri faturası ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

 

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Siparişiniz gönderildikten sonra e-posta ya da mesaj (SMS) ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

Kargo Ücreti

 

Modelde.com'dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti 5,00 TL'dir

 

Sipariş Takibi

 

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile Modelde.com tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde mesaj (SMS) veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir. Ayrıca kargo takip numaranız ile ilgili kargo firmasının web sitesinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

 

Önemli Bilgilendirme

 

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. [email protected] adresine e-posta gönderebilir; 0850 360 63 60 veya 0544 360 63 60 numaralı telefonlardan bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR